Soğuk Lipoliz ile Kaç Kilo Verilebilir?

Gelişen teknoloji sayesinde artık zayıflamak için mutlaka yıllarca süren uzun diyet programlarını uygulamak ya da cerrahi müdahaleler ile lokal yağlanmadan kurtulmak gerekmiyor. İleri teknoloji yardımıyla geliştirilen soğuk lipoliz tekniği,hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan ve vücuda hiçbir şekilde zarar vermeden incelmeyi sağlayabiliyor.


Soğuk lipoliz ile kaç kilo verilebilir konusu bu uygulamadan faydalanmak isteyenlerin merak ettiği hususlar arasında yer alıyor. Elbette her birey için kilo verme süreci değişecektir. Soğuk lipoliz uygulamasında lokal yağlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan vücut şekil bozukluğunun giderilmesi ve bölgesel olarak incelmenin sağlanması hedeflenir. Buna bağlı olarak uygulama yapılan bölgede 2 cm ila 4 cm arasında bir incelme meydana gelebiliyor.

 

Soğuk Lipoliz ile Kilo Kaybedin


Bu incelme yağ hücrelerinin vücuttan atılması yani zayıflama ile mümkün oluyor. Ancak uygulamadan faydalanan her bireyin aynı kilo kaybını yaşaması elbette mümkün değil. Mevcut yağ tabakasının kalınlığına bağlı olarak kişilerin kaç kilo zayıflayacağı da değişecektir. Soğuk lipoliz işlemi sonrasındaki kişinin yaşam tarzı da kilo kaybında etkili bir unsur olabilir.
Uygulama sonrasında bol miktarda su tüketilmesi yağların hızla vücuttan atılmasını sağlayabiliyor. Bununla beraber kalori düzeyi düşük gıdalar tüketmek ve her gün yüksek tempoda 40 dakika yürümek, soğuk lipolizin de etkisiyle oldukça yüksek bir kilo kaybını beraberinde getirebilir. Bu uygulama ile 40 kiloya varabilen zayıflama süreci yaşanabiliyor.