En Konforlu Zayıflama Yöntemi

Egzersiz ya da diyet gibi yöntemlere kilo vermek son derece sağlıklı bir tercih olsa da her birey için geçerli bir zayıflama metodu olamıyor. Özellikle bölgesel yağlanmalar ya da uzun süredir işlevini yerine getiren yağ hücrelerinin azaltılması çok sayıda kişi için yoğun yaşam temposu nedeniyle mümkün olamıyor. İşte bu durumda devreye, vücuda hiçbir zarar vermeyen teknikler ve uygulamalar giriyor. Onlardan biri de soğuk lipoliz ile zayıflama yöntemidir.

Soğuk Lipoliz

Liposuction gibi zayıflama tekniklerine alternatif olan soğuk lipoliz işlemi cerrahi bir işlem olmamakla birlikte son derece konforlu bir incelme ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. Bu uygulama cilt altındaki yağ hücrelerinin işlevini yitirmesi amacıyla dondurulması şeklinde gerçekleştiriliyor. Sadece tek seanslık bir uygulama ile lokal yağlanmaların önüne geçilebiliyor.

Soğuk Lipoliz Fiyatları

Çeşitli nedenlerle kurtulamadığınız fazla yağlardan hiçbir cerrahi müdahale olmadan, kolaylıkla kurtulmanızı sağlayan soğuk lipoliz tekniği en konforlu zayıflama yöntemlerinden biridir. Vücutta genel bir incelme sağlamanın yanı sıra lokal yağlanmadan kaynaklanan

Gelişen teknoloji sayesinde artık zayıflamak için mutlaka yıllarca süren uzun diyet programlarını uygulamak ya da cerrahi müdahaleler ile lokal yağlanmadan kurtulmak gerekmiyor. İleri teknoloji yardımıyla geliştirilen soğuk lipoliz tekniği,hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan ve vücuda hiçbir şekilde zarar vermeden incelmeyi sağlayabiliyor.

 SOĞUK LİPOLİZ

Hem zayıflama hem de vücut şekillendirme için uygulanabilen ve güvenilir bir teknik olması sayesinde herkesin tercih edebileceği soğuk lipoliz vücudun yağ hücrelerinden arınmasını sağlayan bir yöntemdir. Yağ hücrelerinin deri altında ısıtılması ve hemen ardından dondurularak işlevsiz bir form

Page 1 of 3