Vajinal sıkılaştırma nasıl yapılır?

Ağrısız, anestezi almadan ayaktan uygulanabilir, herhangi bir yan etkisi olmayan, sadece vajinal doku kalitesini artırarak, dokuyu sıkılaştıran bir yöntemdir.

İşlem sonrası istirahat veya ağrı kesici ihtiyacı olmaz. İşlem sonrası cinsel perhiz sadece iki hafta süreyledir. Vajinal sıkılaştırma Tedavi süresi yaklaşık 30 dakikadır. İşlem sonrası herhangi bir komplikasyon görülmemiştir.

İşlemin avantajları

İşlem öncesi hazırlık gerektirmez, İşlem esnasında antibiyotik, ağrı kesici ihtiyacı olmaz. Başarı oranı yüksek, ayağa kalkış süresi kısa, ayakta bir uygulama olması nedeniyle anestezi, infeksiyon riski bulunmamaktadır.

Daha geniş bilgi için bize ulaşın,sizlere G noktası büyütmekten,clitoris derisi  sünnetinden,vajinal kuruluktan,ilişkide yanmadan,ilişkide ağrıdan,labium plastiğinden bahsedelim.Yada VİP hizmeti ile ulaşım elemanımız sizi evinizden alsın,İstanbul  trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyifli bir yolculuk yaparak bize ulaşmanızı sağlayalım, stresinizi minimuma indirgeyelim.Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

Dr Tuğrul Abacıoğlu'ndan rica edelim size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım. Siz kahvenizi içerken hekimimiz, size muayene sonrası neler yapılabileceğini anlatsın.

 

0 212545 53 53- 0 532 215 82 62