Vajinal lazer sonrası neler hissedeceğim ?

Vajinal lazerde işlem sırasında ve sonrasında hiçbir şey hissetmeyeceksiniz Sadece lazer son dönemlerinde vajina çıkışına yakın küçük ağrılar hissedeceksiniz.

Vajinal beyazlatma,vulvar sıkılaştırma ve klitoris unhoodingte küçük ağrılarınız olacak, lokal anestezik kremler sürülerek işlem sırasındaki ağrılar bayağı azaltılır.Bu işlemlerin hepsinde gerekli olmamasına rağmen isteyen hastamızı uyutuyoruz.

 

Labial plastide ise genel yada spinal anestezi kullanıyoruz. İşlem sonrası şişme ve ağrılar oluşacaktır.Buna uygun tedaviler yapılır.

 

 DDaha geniş bilgi için bize ulaşın,sizlere G noktası büyütmekten,G Noktasına PRP enkejte ederek vajinal dokunuzu yenilemekten, klitoris derisi sünnetinden,vajinal kuruluktan,ilişkide yanmadan,ilişkide ağrıdan,labium plastiğinden bahsedelim.Yada VİP hizmeti ile ulaşım elemanımız sizi evinizden alsın.Hekimimizden rica edelim size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım. Siz kahvenizi içerken hekimimiz, size muayene sonrası neler yapılabileceğini anlatsın.Gqelin bir adım öne çıkartalım sizi,orgazm grafiğinde

                                                         

        bir adım öne çıkaralım                                                                                                                               05322158262