Kürtaj için en sağlıklı, en kolay ve en uygun haftalar hangileridir?

Genellikle beşinci, altıncı ve yedinci haftanın başları en uygun zamandır.

Şurası unutulmamalıdır; ultrason ile gebelik kesesini gördüğümüzde kürtaj yapılabilir. Daha erken gebelikler çok küçük olduğu için nadiren alınamama riski vardır.

Mutlak ve mutlak operasyon odasında ultrason ile işlemin sonuçlandığı gözlenmelidir. Daha büyük gebeliklerde ise ağrı daha fazla olmaktadır ve işlem daha uzun sürmektedir.

Hastalarımıza önerimiz, gebe kaldıktan sonra bir an önce gebeliğin devam edip etmeyeceğine karar vermek ve gebeliğin sonlanmasını istiyorsak çelişkiye düşmeden kürtajı yaptıracağımız hekim yada hastaneyi tespit etmektir.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan Whatsapps’tan  yada web sayfalarımızdaki chat pencelerinden bize yazabilirsiniz.

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( TC SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.