Bakirelerde kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabilir mi?

Kızlık zarının ortasındaki boşluğun geniş olmasına bağlı cinsel ilişkide kızlık zarında yırtık ve dolayısıyla kanama olmayabilir. Halk arasında kızlık zarı elastikmiş denilen durum aslında budur. Kürtaj işlemi sırasında küçük spekülüm denilen aletler kullanarak kızlık zarının yırtılmadan işlemi yapmak mümkündür ama hiçbir zaman kızlık zarının yırtılmayacağının garantisi verilemez.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan Whatsapps’tan  yada web sayfalarımızdaki chat pencelerinden bize yazabilirsiniz.

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( TC SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.