Kürtaj işlemi vakum ile mi yapılıyor?

Kürtaj için geldiğinizde,merkezimizde toplamda bir saat kadar misafirimiz oluyorsunuz

. Vakum sistemi ile çalışıyoruz. Vakum sistemi son tekniktir.Bu silikon ince borularla rahmin içine girilerek negatif basınç etkisi ile gebelik mahsulünün emilmesini sağlar.

 

Kürtaj işlemi vakum ile çalıştığımızdan bu yana daha kolay bir işlem haline gelmiştir. 4 - 10 haftalık kürtaj işlemi vakum sistemi ile ortalama 3-4 dakika sürer. Hastamızın olası bir komplikasyon için klinikte bekletilme süresi 45 dakikadır. Bu süreden sonra normal hayatınıza dönebilirsiniz. 

Eğer kısa süreli anestezi uygulanırsa; kesinlikle hiçbir şey duymaz ve hissetmezsiniz.

Resim 1.Karmen kanül Uçları ve Karmen enjektörün negatif basınç yapılarak işleme hazırlanması

Resim 2: Elektrikli vakum kürtaj cihazı.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan Whatsapps’tan  yada web sayfalarımızdaki chat pencelerinden bize yazabilirsiniz.

 

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( TC SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.