Kürtaj için randevu aldığımızda ulaşım desteği sağlıyor musunuz?

İstanbul içi her yere ulaşım servisimiz vardır.Dilerseniz VİP ulaşım aracımızla şoförümüz sizi bulunduğunuz yerden alabilir, işlem sonrası bırakabilir. Bu hizmetin bedeli merkezimize alınacak yerin uzaklığına bağlı olarak değişmekte ama gidiş-dönüş fiyatı düşündüğümüzde tek taraflı taksi ücretini geçmemektedir.

Merkez yönetimimizin  VİP ulaşım sistemine başlamasının nedeni,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgemektir.Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 02125455353-05322158262