Bir kadının labia normal boyutu nedir?

Meme, burun gibi labiumlarda kadından kadına farklar gösterir. Normal olarak her iki tarafta eşit uzunlukta, dıştan görünüşte dudaklar görülmez halde vajina girişi ip gibi ince aşağıya doğru giden bir görünümdedir.

Farklı boyutlarda ve görünümde dudak yapısı vardır, bazen iki tarafı simetrik olmayabilir ,klitorisin üzerini örten deri kalın ve ileri kıvrımlar gösteren adete klitorisi göstermeyecek ve hissetirmeyecek kadar olabilir. Bazen dudaklar fil hortumunu andıracak büyüklükte özellikle ata,bisiklete binerken çok rahatsız edici olabilir.Cinsel ilişki sırasında ilişkiyi bozacak şekil bozuklukları gelişmiş olabilir.

 

Daha geniş bilgi için bize ulaşın,sizlere G noktası büyütmekten,G Noktasına PRP enkejte ederek vajinal dokunuzu yenilemekten, klitoris derisi sünnetinden,vajinal kuruluktan,ilişkide yanmadan,ilişkide ağrıdan,labium plastiğinden bahsedelim.Yada VİP hizmeti ile ulaşım elemanımız sizi evinizden alsın.Hekimimizden rica edelim size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım. Siz kahvenizi içerken hekimimiz, size muayene sonrası neler yapılabileceğini anlatsın.Gelin,sizi orgazm grafiğinde

                                                         

        bir adım öne çıkaralım      

                       

 

      05322158262