Kürtaj Sonrası Bakım

 

 

7-10 gün kadar cinsel ilişkide bulunmayınız. Özellikle kanamanın tamamen bitmesini bekleyiniz. Bir hafta kadar tampon kullanmayınız, vajinayı yıkamayınız. Bir hafta kadar ağır iş yapmayınız. Normal günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın, Dr. Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin ya da VIP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın, İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım, park yeri vs. ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz ya da eşinizle birlikte keyifli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim... Bırakın kendinizi bize, size stressiz, rahat bir yolculuk yaptıralım.

 Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca cep telefonundan Whatsapps ’tan  ya da web sayfalarımızdaki Chat pencerelerinden bize yazabilirsiniz.

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( TC SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.