Kadıköyde Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı diktirmeye karar vermek kadar nerede diktireceğiniz ve kime diktireceğiniz çok önemlidir.

 Kızlık zarı diktirmek gerekçeniz veya sağlık açısından probleminiz varsa en doğru merkezi ve kızlık zarı dikimi konusunda en iyi doktorları araştırıp bulmanız gerekir.

Çünkü kızlık zarı basite alınacak bir müdahale değildir. Hijyen ve teknik açıdan hastanenin yeterli olması, doktorunuzun bu alanda uzman olması gerekir. Aksi durumda riskleri artırmış ve gelecekte daha büyük sorunlara yol açmış olursunuz. Dolayısıyla kızlık zarı dikimi konusunda en iyi hastaneleri ve bu hastanelerdeki tecrübeli doktorları bulmak ve kendileriyle görüşerek hem kızlık zarı dikimi, hem fiyatı, hem öncesi hem de sonrası yapılması gerekenler konusunda detaylı bilgi almanız gerekir.

Dr Tuğrul Abacıoğlu,  laboratuar ve anestezi açısından tüm şartları oluşturmadan hiç bir yerde kızlık zarı dikimini  onaylamaz.Muayehanede ameliyat yapılması Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmasına rağmen halen bir çok hekim muayehane koşulunda ameliyatlar yapmakta ve hastalara genel anestezi uygulamaktadır.Bu koşullarda bir teknisyen veya bir anestezi hekimi tarafından hiç bir yoğun bakım ortamı  olmadan genel anestezi işlemi uygulanmaktadır.

Düşünün:

Kan grubunu bilmiyorsunuz ve muayehanede laboratuar yok ,nasıl olacak?

Gerekli olursa kan sayımı veya olası bir pıhtılaşma bozukluğunuzu gösteren kan testleri yapılacak, muayehanede laboratuar yok,ne olacak ?

Muayehanede anestezi oldunuz,problem çıktı,nasıl olacak?

Muayehanede ameliyat  oldunuz ama gece problem çıktı,hekiminizi bulamadınız veya gece muayehane kapalı ,bir hastaneye gidecek kontrol olacak ve yeniden ücretler vereceksiniz.

Lütfen Muayehane koşulunda ameliyat  olmayınız.

Kızlık zarı ile ilgili sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın Kalıcı,geçici kızlık zarı,flep yönteminden bahsedelim,Yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,Dr Tuğrul Abacıoğlu’ndan rica edelim.,size ücretsiz bir muayene ve danışmanlık planlayalım.Sizi kahvenizi içerken,hekimimiz size muayene sonrası neler yapılacağı anlatsın.  VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alabilir.İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 021265455353-05322158162-