Kürtaj Fiyatları 2016

Kürtaj Fiyatları konusunda size yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. En iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için fiyatlarımızı Kürtaj olacağınız haftayı bilmemiz gerekmektedir.

 İstanbul'da  Avrupa yakasında, Anadolu yakasında 2016 yılı için kürtaj ücret bilgilerini tüm ayrıntıları vermeden önce birçok ilden hastalarımızın devamlı bize sorduğu, "kürtaj fiyatları" ne kadardır, kürtaj kaç dakika sürer, kürtaj fiyatları kaç lira. kürtaj fyatı neye göre belirlenir.

 İstanbul'da çocuk aldırma maliyetleri yani kürtaj fiyatları 2016 bilgisine geri dönersek, hangi kadın doğum uzmaını arasanız size önce kaç haftalık gebe olduğunuzu mutlaka soracaktır. "Çocuk aldırma" fiyatları kürtaj yapılan birçok yerde hamilelik ilerleme derecenize bakılarak hesaplanır.  

Vakum olayının kürtaj işlemlerinde kullanılmasında sonra Kürtaj , kadınların için korkusu rüyası olmaktan çıktı.  Kürtaj yalnızca psikolojik olarak sıkıntılı bir durum aslında fakat işlem o kadar kısa sürüyor ki (işlem sadece 4 dk ve hastanın kendini hissetmesi 30 dk dır) Kürtaj genel olarak korunmamanın neticesinde gerçekleşmesi zorunlu bir hale geliyor. Özellikle kadınların kanama bozukluklarında , adet bozukluğunda akla gelecek olay " acaba hamilemiyim kürtaj yaptırmam gerekir" oluyor.

 Kürtaj insanların internet üzerinde arma sağlaması durumda karşımıza bu sorular çıkıyor acaba arama motorlarında nasıl aratmalıyım;

 

gebeliğin sonlandırılması

küretaj, çocuk aldırma,

gebelik sonlandırma,

hamilelik sonlandırma,

çocuk alma gibi hatta kürtaj fiyatları ne kadar gibi aratılıyor.

 

Kürtaj kelimesi korkutucu olsa da sosyal ve ekonomik açıdan uygun olmayan gebeliklerde kürtaj yaptıran insanlara tepki gösteren kişiler istenmeyen bir gebelik olayı ile karşı karşıya geldiklerinde yaptıkları eleştirileri unuturlar başlangıçta fiyat olmak üzere bir çok ayrıntıyı araştırmaya başlarlar.  iyi giden bir ilişkide bebek sahibi olmak nasıl bir güzel duygu olsa da , yetersiz ekonomik koşullar ve uyumsuz birliktelikte hayat boyu sürecek olan zorlukların başlangıcı haline gelebilir. Hatta ve hatta acaba kürtaj olmasam ne olur gibi akla gelen sorular en başta geliyor.

Kadınlar adet günü geçtiğinde hemen gebelik ihtimalini akla getiriler. Çocuk istemeyen kadının ilk işlerinden birisi eczaneden basit gebelik testleri ile gebelik ihtimalini araştırmaktır.

Kürtaj fiyatları da her yıl çeşitli faktörlere bağlı değişim göstermektedir.

 

kürtaj

kürtaj fiyatları 2016

kürtaj fiyat

Kürtaj fiyatı

Kürtaş fiyatları

Kürtaj Ücreti

Çocuk aldırma fiyatları

Çocuk Aldırma fiyatı

Kürtaj Fiyatları bir çok şekilde arama sonuçları meydana gelmektedir.

Kürtaj fiyatları gebelik haftasına göre değişmektedir. 10 haftaya kadar yasal süreç olup; 10 haftadan sonra kürtaj bazı özel hallerde yapılması mümkün değildir.

Tabipler Odası yasa gereğince fiyat bilgisi yazılmaz. Türkiye de son dönemde SGK gelişimi ile sağlık sektöründe bir çok değişim oluşmuş ve fiyatlar Tabipler Odası tarafından yasak olduğu için fiyat için bize başvurabilirsiniz.

Kürtaj fiyatı, semte göre değişmektedir, nedeni ise yerleşik olan bireylerin semtin değerine göre fiyat uygulaması yapılıyor. Biz ise böyle bir ayrım yapmıyoruz. Kürtaj fiyatımız herkez için aynıdır.

Yapıldığı yere göre hiçbir sağlık elemanın olmadığı , hekim ve sekreterin çalıştığı muayenelerde işlem öncesi yapılması gereken tam kan sayım tetkikler uzman doktorun konu hakkında istediği bazı testler istenmemeye başlıyor. Kürtaj belli bi dönem sonra sanki her yerde yapılabilirmiş gibi müdahale ediliyor.

Hastahane ve Cerrahi Tıp Merkezlerinde gerekli olan donanımların bulunması, ekip, anestezist her hangi bir komplikasyonda hazır bulunan ameliyathane ve ekiplerinin hazırda olması her zaman önemlidir. Oluşabilecek komplike bi durumda müdahaleye hazır olunması gerekmektedir.

Kürtaj lokal anestezi yada genel anestezi ile yapılabilir. Hekimler hem kendi rahatları hem de işlem sırasında hastanın çok az ağrı duyması nedeniyle lokal anestezi ile kürtaj yapmazlar hastada zaten görmek ve duymak istemez işlem bittiğinde sadece kendini hissetmesi sağlanır. Bizi merkezimizde lokal anestezi şeklini de kullanıyoruz. Kullanılan anestezi şekline göre de fiyatlar değişir...

Hekimlerin, klinik ve hastanelerin rekabet kurumunun kuralları gereği fiyat bildirmesi önlenmiştir.Bu konuda kurallara uymayanlara çok ciddi cezalar uygulanmaktadır.Türk Tabibler Birliğini de gerek yazılı medya gerekse de görsel medya yolu ile doktorların reklam yapmasını yasaklamıştır.

 

Kürtaj nasıl yapılır ?

Günümüzde en güvenli gebelik sonlandırma metodu olan vakum "kürtaj tekniği" yönden incelemek için kürtaj nasıl yapılır konusu olan sitemizdeki yazımızı okuyabilirsiniz. 

  

Kürtaj sonrası cinsel ilişki

Çocuk aldırdıktan sonra nelere dikkat edilmesi gerekiyor, özellikle de yeniden ilişki yapmaya başlama zamanını öğrenmek için kürtaj sonrası cinsel ilişki konulu yazımı tekrardan okuyabilirsiniz.

 

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 Kürtaj işlemi  yaptırmak istediğinizde 0 532 215 82 62 -0 212 545 53 53 numaralı telefonları kullanarak bize ulaşabilirsiniz.Ayrıca cep telefonundan Whatsapps’tan  yada web sayfalarımızdaki chat pencelerinden bize yazabilirsiniz.

Burada yapılan konuşmalar bilgi mahremiyeti yasal hakkınızdan dolayı ( TC SAĞLIK BAKANLIĞI HASTA HAKLARI YÖNETMELİĞİ RG.01.08.1998.) gizli olarak kalacaktır.