Kürtajdan sonra parça kalır mı?

Kürtaj işlemi sırasında; içeride parça kalması yada gebeliğin devam etmesi gibi olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamak adına, işlemi 4 boyutlu ultrason eşliğinde gerçekleştiriyoruz. 

Size, işlem öncesi gebelik kesenizi , işlem sonrası rahminizin içinde parça kalmadığını ve gebeliğin devam etmediğini gösteren ultrason görüntülerini rapor olarak sunuyoruz.

İşlemden sonra siz uyanmadan ultrasonda içeride parça kalıp kalmadığına bakıyoruz.Parça kalmadığına inandığımızda işleme son veriyoruz.Bazen işlemden 2-3 gün sonra rahim ağzında spazma bağlı kapanma olur ve dışarıya akması gereken kan akamaz ve içeride toplanır .Bir kaç gün sonra kasık ağrısı ve parçalı kanama başlar.Bu sırada gideceğiniz bir hekim içeride parça bırakmışlar der.Oysa ki; bu bir komplikasyondur Oluşabilir, bazen bir kaç gün sonra şikayetler kayıp olur, bazen de toplanma çoktur ve hematom dediğimiz boyutlara gelebilir.Bu durumda küçük bir negatif basınç ile içerideki kanı boşaltmak gerekebilir.

Kürtaj ile ilgili  sorunlarınız mı var? Daha geniş bilgi için bize ulaşın,Dr Tuğrul Abacıoğlu ücretsiz bir danışmanlık versin yada VİP hizmeti ile elemanımız sizi evinizden alsın,

,İstanbul trafiğinde sizlerin ulaşım,park yeri vs ile ilgilenmeden arabanın arkasında sevgiliniz yada eşinizle birlikte keyfli bir yolculuk yaparak stresinizi minimuma indirgeyelim...Bırakın kendinizi bize,size stressiz ,rahat bir yolculuk yaptıralım.

 02125455353-05322158262