Kadınları doğum sonrası vajinada oluşan kalıcı esneme yani sünme nedeniyle oluşan durumu gidermek için vajinal estetik yapılabilir.

Bazı kadınlarda doğuştan küçük dudakların asimetrisi farklıysa bu asimetrik durumu düzenlemek için vajinal estetik yaptırılabilir.

Vajina geniş yüzeyli ise estetik yaptırılabilir.

Zorlu doğumlarda vajina dışına uygulanan kesi sebebiyle, cinsel ilişkide tatmin azaldı ise vajinal estetik uygulanabilir.

Vajinada sarkma, cinsel fonksiyon bozukluğu ve idrar kaçırma sorunları var ise sebepleri araştırılacak VAJİNAL ESTETİK uygulanabilir.

Vajinal estetik (Genital Bölge Estetiği) son dönemlerde en çok dile getirilen ama aynı zamanda en çok merak edilen konulardan biri. Vajinal estetik tam olarak nedir? Vajinal estetik ne zaman, kimlere uygulanır? Vajinal estetiği hangi doktorlar ne zaman nasıl yapabilir? Vajinal estetikte uygulama örnekleri nelerdir?

Günümüzde bayanlar her açıdan dış görünümlerine ve güzelliklerine önem vermektedirler. Vajinal estetik hem kendine güven hem de cinsel yaşamın sürdürülebilirliği, partneri etkileme vb. açılardan çok çok önemlidir. Kişinin hem kendine güvenini hem de mutluluk vereceğini artıracak uygulamalar mevcut iken dünyada kadınlar vajinal estetiğe başvurmakta ve vajinalarını istekleri ve doktorlarının tavsiyesi doğrultusunda şekillendirmekte, daraltmakta, genişletmekte veya çeşitli uygulamalar yaptırmaktadır. 

Doğum sonrasında dikiş hatalarından doğan görünüş bozuklukları, doğum sayısının fazla olması nedeniyle kesiklerin sayıca fazla, iri ve belirgin olması, doğumlardan vajinanın açılması ve eski formuna dönememesi ya da yapısal özellikler nedeniyle genişlemesi ve bozulması sonucu arzu edilen operasyondur.

Page 1 of 5